Vybavte se na svoji dovolenou správně

Dovolená

Každý ví, že pokud se jede na dovolenou, nesmí se zapomenout na oděv, na pojištění a na mnoho důležitých věcí a to obzvlášť, když míříme za sluncem někam do zahraničí. Věděli jste ale, že ať jedete sami autem k moři, či jedete s cestovní kanceláří, musíte se dobře vybavit samotnými léky na cestu a pobyt?
vw camper u pláže

Kromě oblečení, jsou důležité i léky

Při balení na cestu do zahraničí, je kromě klasických věcí, jako je oblečení, mít s sebou i léky a to nejen, když je sami užíváte. Takový strýček příhoda, se opravdu hodí každému, kdo jede za zábavou s malými dětmi, a to především do zahraničí. Taková příruční lékárnička, vám ušetří řadu starostí i čas při nenadálém onemocnění anebo při drobném poranění.
platíčka s tabletkami

Věnujte jejímu vybavení řádnou pozornost

V samotné lékárničce by neměly chybět léky na běžné trable, vaše osobní léky co užíváte pravidelně i základní léky, jaké jsou při první pomoci důležité. Čím dříve začnete časté dovolenkové problémy řešit, tím si budete dříve užívat dny a chvíle svých radovánek.
dodávka na poušti

Co bychom měli mít s sebou

–          Léky na průjmy či zácpu
–          Léky na bolesti hlavy
–          Bonbony na kašel
–          Léky na alergie
–          Kapky do očí
–          Kapky na rýmu
–          Dezinfekci
–          Obvazy a obinadla, náplasti
–          Teploměr
–          Svoje důležité léky, co užíváte
–          Gel či krém na spáleniny od slunce

Dostatečná expirace léků je takém důležitá

Před odjezdem na dovolenou, si vždy zkontrolujte, zda je dobrá expirace všech léků a pomůcek, co si s sebou berete. Dbejte na uchování léků, jaké nesmí být na slunci, či vystavovány horku, chladu a podobně.

Mějte dostatečnou zásobu

Trpíte-li častěji na migrény, alergie na slunce, průjmy, opary, žaludeční potíže či jiné specifické druhy potíží, nezapomeňte si vzít dostatečné množství těchto léků s sebou. Nezapomeňte i na antibiotika, jaká se při pobytu v cizí destinaci, opravdu hodí. Vše ale zvažte se svým lékařem, jaký vám dokonale poradí a dané druhy léků i předepíše.
Bavte se na svojí dovolené, neboť teď máte základní potřeby i druhy potřebných léků, připravené!

Vybavte se na svoji dovolenou správně
Ohodnoťte příspěvek