RC modely pro začátečníky i zkušené modeláře.

rc modelyModely, zvláště ty propracované dokonalé napodobeniny skutečných strojů milují malí i velcí. Většina z nadšenců modelářství začínala s jednoduchými papírovými modely aut a letadel. Nádherným koníčkem je řízení rádiem ovládaného modelu - RC modelu.

Mezi nejoblíbenější modely na dálkové ovládání patří veškeré létající stroje, RC vrtulníky a RC letadla. Rádiový signál může mít velký dosah a po zvládnutí základů se můžete pustit do vzdušné akrobacie. V našich podmínkách se používá radiová frekvence 27MHz pro většinu jednodušších modelů, 35MHz pro letecké modely, případně ještě 40MHz pro profi modely letadel, vrtulníků, vozidel i lodí. RC modely se ovládají volantovým nebo pákovým vysílačem. RC modely jsou v drtivé většině případů poháněny lehkými dokonalými elektromotory.

Kvalitní rc model s více funkcemi není zrovna levná záležitost. Proto vždy vybírejte modely zaručené kvality, od prověřených výrobců. V internetovém obchodě PeckaModel seženete model přesně podle svého přání, RC modely vhodné pro začátečníky i zkušené modeláře, modely pro milovníky miniatur letadel, terénních i sportovních vozů, člunů, ale i ponorek nebo třeba robustních tahačů, traktorů a zemědělských strojů.

Pokud jsou RC modely vašim velkým koníčkem, oceníte i stavební materiály a součástky pro konstrukci a dílčí úpravy na modelech. Pokud se vám stroj poškodí, budete potřebovat náhradní součástky. K modelům lze dokupovat motory, akumulátory, nabíječe. V nabídce nechybí palivo pro RC modely ani nejrůznější literatura týkající se RC modelů a modelaření obecně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dárky, Zajímavosti, Zboží, Zábava se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>